KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13249257
nr 1324 9257
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
"Elementära former". Mapp med 3 färgetsningar. Signerad, numrerade 100/150. Bladets mått: 52x60 cm, oramade lösa blad
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:43:51
350 kr
500 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander